Mandag

Funktionel styrke og kredsløb
8.00 - 9.00
Dennis Skouw​

Ryg/Nakke
Træning
8.30 - 9.30
Morten Pape

Superviseret træning
9.00 - 10.00
Karina Wozny

Parkinson
Korup
10.00 - 11.00
Dennis Skouw

Superviseret træning
10.00 - 11.00
Mikkel Vind

Superviseret træning
10.30 - 11.30
Lotte lassen

Superviseret træning
10.30 - 11.30
Morten Pape

GLA:D
Rugårdsvej
12.00 - 13.00
Morten Pape

Superviseret træning
13.30 - 14-30
Stephanie Heinecke

GLA:D
Rugårdsvej
15.00 - 16.00
Karina Wozny

GLA:D vedligehold
Rugårdsvej
16.00 - 17.00
Stephanie Heinecke

Knæhold
16.00 - 17.00
Mikkel Vind

Knæhold
17.00 - 18.00
Mikkel Vind

Tirsdag

Superviseret træning
9.00 - 10.00
Stephanie Heinecke

Superviseret træning
9.15 - 10.15
Hanne Mathiasen​​

Sclerose
10.00 - 11.00
Mette Vedtofte

Superviseret 
træning

11.00 - 12.00
Karina Wozny

Parkinson
Korup
11.00 - 12.00
Dennis Skouw

Neurologisk
11.00 - 12.00
Lotte Lassen​

Neurologisk
12.00 - 13.00
Lotte Lassen​

Superviseret 
træning

12.30 - 13.30
Karina Wozny

Superviseret 
træning

13.30 - 14.30
Per Mesing

Neurologisk
13.30 - 14.30
Mikkel Vind​

GLA:D vedligehold
Rugårdsvej
14.00 - 15.00
Morten Pape

YoungParkinson
Korup
16.00 - 17.00
Dennis Skouw

Ryghold
17.00 - 18.00
Mikkel Vind

Onsdag

TRX
Rugårdsvej
7.45 - 8.30
Mette Vedtofte

Parkinson
Korup
12.00 - 13.00
Dennis Skouw

Superviseret træning
9.30 - 10.30
Stephanie Heinecke

Sclerose
10.00 - 11.00
Lotte Lassen​​

GLA:D
Rugårdsvej
11.00 - 12.00
Morten Pape

GLA:D
Rugårdsvej
15.00 - 16.00
Karina Wozny

Torsdag

Funktionel styrke
og kredsløb
8.00 - 9.00
Dennis Skouw

Body Correction
8.30 - 9.30
Lotte Lassen

Superviseret træning
9.00 - 10.00
Karina Wozny

Parkinson
Korup
9.30 - 10.30
Dennis Skouw

Superviseret træning
9.45 - 10.45
Hanne Mathiasen​​

Stabilitet-skåne
10.00 - 11.00
Lotte Lassen

Superviseret træning
10.00   - 11.00
Mikkel Vind

Superviseret træning
11.00 - 12.00
Morten Pape

Superviseret træning
12.00 - 13.00
Lotte Lassen

Parkinson
Korup
12.30 - 13.30
Dennis Skouw

Superviseret træning
13.30 - 14.30
Morten Pape

Ryghold
16.00 - 17.00
Lotte Lassen

Fredag

Superviseret træning
8.30 - 9.30
Lotte Lassen​

Superviseret træning
9.30 - 10.30
Morten Pape​

Superviseret træning
10.00 - 11.00
Karina Wozny

 

Sclerose 2
Korup
10.30 - 11.30
Mette Vedtofte

Superviseret træning
10.45 - 11.45
Lone Jakobsen

Superviseret træning
12.00 - 13.00
Karina Wozny

Sclerose 2
Korup
12.00 - 13.00
Mette Vedtofte

Superviseret træning
14.00 - 15.00
Mikkel Vind

Superviseret træning
14.00 - 15.00
Per Mesing

Superviseret træning
15.00 - 16.00
Mikkel Vind